Fajn. Tak to vypadá, že to běží.

Přibližně rok od nápadu a půl roku od registrace domény se rozbíhá web runfree.cz .

Jasně.  Ještě bude potřeba plno věcí poladit a upravit a odseknout plno pahýlů zbytečností a naopak dodat věci, které teď chybí. To bude běh na delší trať …  A pak hlavně dodat obsah. To je to nejdůležitější. A zárověň to stěžejní, co už funguje: platforma pro publikaci textů, obrázků, myšlenek, linek, poznámek a dalších výplodů funguje!


Chtěl bych tu postupně publikovat texty, které považuji za zásadní, zajímavé a důležité z hlediska běhu, volného pohybu a svobodného myšlení. Část by měly být moje vlastní postřehy, deníkové běžecké zápisy, částečně bych zde chtěl přejímat a překládat články ze zahraničních blogů a serverů a hlavně chci ukécávat zajímavé lidi, jejichž přístup a postřehy pavažuji za objevné, příjemné a zábavné.

Chci udržet tenhle web nekomerční – nemám žádný záměr na něm vydělávat, monetarizovat ho, proměňovat jeho obsah a návštěvy jeho obsahu na peníze. Myslím, že je důležité mít platformu, která není komerční, která ukazuje, že existuje jiná cesta než zaplevelovat zorné pole logy. Nehodlám na tomto přístupu nic měnit ani do budoucna, a pokud by se někdy něco přecejen změnilo, budu o tom transparentně informovat. Tenhle web není propagací žádného produktu ani služby. Tenhle web nic neprodává.

Přesto: protože neběháme nazí ani nežijeme ve vakuu, musíme používat různé objekty a tak se ani na tomhle webu věcem nevyhnu, naopak se snažím najít „věci“ efektivní a funkční a ignorovat „módní“ a „značkové“. Takže tu určitě najdete chválu, nebo ne-chválu bot, nebot, oblečení a dalších věcí, ale můj vztah k nim je vždy definován pouze faktem, že je používám, ne tím, že jsem placen za to psát o nich.


This site is protected by Comment SPAM Wiper.