O RUNFREE

Proč jsem se rozhodl spustit tenhle web.

Protože cítím, že je potřeba vyvažovat a cítím se zodpovědný za existenci „druhé strany“. Když jsem začal běhat a běhu propadl, narazil jsem na neuvěřitelný svět, který je na tuhle aktivitu nabalen. Komerčnímu systému se podařilo vytvořit kolem běhu tak silný svět „objektů“ a „potřeb“, že samotný běh a to co přináší – radost a napojení na naše základní lidství – přestává být vidět. A přišlo mi líto, že každý běžecký web, který otevřu, na mě v první řadě křičí loga firem, které se mi snaží něco prodat. Proto jsem se rozhodl založit RunFree jako platformu pro názory své a názory jiných, kteří se snaží hledat cesty přirozené, neumělé, zábavné, experimentální, nesmyslné, slepé i objevné.

zkrátka: tohle je místo pro poznámky o běhu, zážitcích z něho které tu budu psát já a další podobně postižení, které ukecám. To všechno bez reklam a snahy vytáhnout z návštěvníků škváru. Dneska, zítra, napořád.

Kdo jsem? Jan Dufek. Člověk, běžec, otec, manžel, režisér, pozorovatel, zachycovatel, zmatkář, cholerik, latentní buddhista a příležitostný vynašeč odpadků. V digitálních světech  mám prostor pro prezentaci sama sebe tady, prostor pro digitální socializaci tady, prostor pro videa tady, pro obrázky tady a běhám tady.

This site is protected by Comment SPAM Wiper.