AKCE

Improvizovaný, nekompletní a zcela subjektivní seznam toho nejlepšího, co jsem měl to štěstí mezi běžeckými závody potkat >

 

BABICKÝ TRAIL 1/4MARATON


Nádherný závod. Nádherná atmosféra, která se pohybuje někde mezi rodinným grilováním u někoho na zahradě, přátelským fotbalovým utkáním na vsi a … nejhezčí běžeckou akcí u nás:))

David Volenec si dal opravdu záležet a vytvořil akci, na kterou všichni (co jsem měl možnost slyšet) vzpomínají s láskou a babická tílka se pro některé stala i nočními košilemi. I RUN BABICE!


 

ŠUTR

Do podzimního listí v ranní šárecké mlze vyrazili běžci poprvé na podzim 2010. Bylo jich třináct. Osmnáctikilometrový okruh nabízí to nejhorší, co v Šáreckém údolí je – ty nejprudší výběhy, strmá stoupání, ostré seběhy, kamenitá koryta.. „minimum asfaltu, maximální rokenrol“! Šutr je esencí běhu přírodou i freestylového, „neorganizovaného“ závodu a přitom při něm téměř neopustíte hlavní město. A ještě si můžete naložit, přesně kolik potřebujete.

www.sutr54.cz

 

Pražský maratón.


Letošní ročník zaznamenal rekordní počet účastníků – téměř čtyři sta. Je to nejstarší maratonský závod v Praze a druhý nejstarší v republice.  Stromovku při něm oběhnete devětkrát v jednom kratším a osmi delších okruzích. Tahle akce má chuť a vůni upřímnosti. Je cítit, že těch osmačtyřicet předchozích ročníků vzniklo proto, že tu byli lidé, kteří milují běh. A až jednou současný běžecký boom opadne a plno „trendy“ akcí zmizí zapomenutých v historii, tenhle závod tu bude určitě dál.

 


SriChinmoy 6h/12h ve Stromovce


Krásně zamotaná akce. Vyberete si čas, postavíme se na start a začnete kroužit. Okruh stromovkou má necelé dva kilometry a je na vás jak rychle, intenzivně, s jakými ambicemi do toho půjdete. Je to vlastně „časový prostor pro běh“. S perfektním, přátelským servisem, výborným občerstvením a nadto krásnou Stromovkou, ve které můžete pozorovat přírodu, lidi, jejich malé příběhy a cesty parkem. Okamžik zasavení .. v běhu.

This site is protected by Comment SPAM Wiper.